Oficiální stránky Plzeňské filharmonie. Novinky, abonentní koncerty a ostatní vystoupení, vstupenky.

English


Koncerty Plzeňské filharmonie


V nové sezóně jsme pro všechny milovníky plzeňské hudby přichystali celou řadu zajímavých koncertů v Plzni, západočeském regionu i v zahraničí. Těšit se můžete na dramaturgicky pestrý hudební program.

Programová brožura koncertů pro sezónu 2017–2018 ke stažení zde.


Kalendář koncertů

Kalendář koncertů

Chronologicky řazený přehled abonentních i ostatních koncertů Plzeňské filharmonie v sezóně 2017 / 2018. Všechny koncerty a hudební akce přehledně na jednom místě.

Abonentní řady

Abonentní řady

Interpreti, hudební skladby, kdy, kde … zkrátka vše o koncertech abonentních řad Plzeňské filharmonie. Klasická hudba v Plzni jako na dlani.

Mimořádné koncerty

Mimořádné koncerty

Vedle pravidelných abonentních koncertů v Plzni vystupuje orchestr každoročně při mnoha jiných příležitostech, jakými jsou hudební festivaly a zájezdy u nás i  v zahraničí.

Regionální koncerty

Regionální koncerty

Slyšet a vidět Plzeňskou filharmonii můžete nejen v Plzni, ale i po celém západočeském regionu. Pořádáme pravidelné koncerty v městech a městečkách Plzeňska.

Zahraniční koncerty

Zahraniční koncerty

Součástí koncertní činnosti plzeňského orchestru jsou také kratší i delší zahraniční zájezdy, zejména do Spolkové republiky Německo.

Koncerty pro děti

Koncerty pro děti

Hudebně vzdělávací programy a představení pro mladší a starší děti. Klasická hudba jinak – plná zábavy i poznání.

Vstupenky

Vstupenky

Informace o typech a cenách vstupenek na koncerty Plzeňské filharmonie a hudební programy pro děti. Jak vstupenky rezervovat a koupit.

Koncertní sál

Koncertní sál

Symfonický orchestr potřebuje pro svá vystoupení reprezentativní sál, odpovídající velikosti i akustické kvality. To ideálně splňuje Velký sál Měšťanské besedy.