Pro abonenty

Výhody abonentní vstupenky

Stejné sedadlo v sále na všechny koncerty vybraného cyklu.

Sleva 30% na akce konané v rámci festivalu Smetanovské dny.

Na vyžádání vám zašleme poštou brožuru nové sezony.

Cena abonentní vstupenky zahrnuje slevu 25–40 % na koncerty vybraného cyklu Plzeňské filharmonie.

Automatické zařazení do newsletteru Plzeňské filharmonie.

Automatická rezervace abonmá na následující sezónu.


 

Vážení abonenti,

posledním koncertem řady Platina ve čtvrtek 17. června skončila zároveň i celá letošní koncertní sezóna Plzeňské filharmonie.

Nové abonmá na koncertní sezónu 2021/2022 už je možné zakupovat ve všech předprodejních místech Plzeňské vstupenky a to až do konce července 2021. Stávajícím abonentům jsou jejich místa rezervována do 2. července. Prodej jednotlivých vstupenek pak bude zahájen 2. srpna 2021.

Řada Diamant zahrnuje celkem 7 koncertů (6 + 1 bonusový)

Řada Platina zahrnuje celkem 9 koncertů (8 + 1 bonusový)

Řada Crossover zahrnuje 3 koncerty

Řada Duha zahrnuje 3 koncerty

V tuto chvíli připravujeme vyúčtování vracení poměrné části abonmá za zrušené koncerty 2021. Pokud jste již požádali o vrácení za podzimní část sezóny a máme tak k dispozici číslo vašeho účtu, bude vám odpovídající část abonmá za druhou polovinu sezóny zasílat automaticky.

 

 

 

 

Abonentní řada Diamant

V této klasické řadě se můžete těšit na sedm krásných koncertů, v nichž se vám vedle jiných představí například klavíristé Igor Ardašev či Oliver Triendl nebo hoslisté Tedi Papavrami či Václav Hudeček

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Platina

Klasická abonentní řada s devíti koncerty láká na skvělé sólisty i světové dirigenty. Mimo jiné budou hosty houslisté Alban Beikircher nebo Pavla Tesařová, violistka Kristina Fialová, violoncellista Michal Kaňka či klavíristé Marek Kozák nebo Chiara Opalio. Dirigovat budou Chuhei Iwasaki, Ronald Zollman, Tomáš Brauner nebo José Moreno.

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Crossover

Tato abonentní řada spojuje netradiční hudební žánry i odlišné hudební světy. Těšit se můžete na nejslavnější filmové melodie na koncertě s názvem Hollywoodská středa, na slavnostní koncert s členy Divadla Semafor k jubileu Jiřího Suchého nebo na oblíbený soubor Malina Brothers. 

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Duha

I děti si samozřejmě přijdou na své. Právě jim je určena abonentní řada s názvem Duha. Čekají je tři opravdu zajímavé pořady, ať už je to interaktivní pořad Namaluj si hudbu nebo populárně naučný Jazyk svatého Jana se Svatoplukem Schullerem v hlavní roli nebo oblíbený pořad Máme rádi zvířata s Monikou Schullerovou.

Přejít do programu