Pro abonenty

Výhody abonentní vstupenky

Stejné sedadlo v sále na všechny koncerty vybraného cyklu.

Sleva 50% na akce konané v rámci festivalu Smetanovské dny.

Na vyžádání vám zašleme poštou brožuru nové sezony.

Cena abonentní vstupenky zahrnuje slevu 25–40 % na koncerty vybraného cyklu Plzeňské filharmonie.

Automatické zařazení do newsletteru Plzeňské filharmonie.

Automatická rezervace abonmá na následující sezónu.

Abonentní řada Diamant

V této klasické řadě se můžete těšit na sedm krásných koncertů, v nichž se vám vedle jiných představí například klavíristé Igor Ardašev či Oliver Triendl nebo houslisté Tedi Papavrami či Václav Hudeček

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Platina

Klasická abonentní řada s devíti koncerty láká na skvělé sólisty i světové dirigenty. Mimo jiné budou hosty houslisté Alban Beikircher nebo Pavla Tesařová, violistka Kristina Fialová, violoncellista Michal Kaňka či klavíristé Marek Kozák nebo Chiara Opalio. Dirigovat budou Chuhei Iwasaki, Ronald Zollman, Tomáš Brauner nebo José Moreno.

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Crossover

Tato abonentní řada spojuje netradiční hudební žánry i odlišné hudební světy. Těšit se můžete na nejslavnější filmové melodie na koncertě s názvem Hollywoodská středa, na slavnostní koncert s členy Divadla Semafor k jubileu Jiřího Suchého nebo na oblíbený soubor Malina Brothers. 

Přejít do programu

Abonentní řada Duha

I děti si samozřejmě přijdou na své. Právě jim je určena abonentní řada s názvem Duha. Čekají je tři opravdu zajímavé pořady, ať už je to interaktivní pořad Jazyk svatého Jana, Filharmoníček a ztracená písnička nebo Vlastivědný písničkopis. 

Přejít do programu

 
 

Chrámová koncertní řada

Koncerty této koncertní řady jsou situovány výhradně do chrámů. V Plzni Plzeňská filharmonie využívá katedrálu sv. Bartoloměje nebo Velkou synagogu. 

Přejít do programu