Pro abonenty

Výhody abonentní vstupenky

Stejné sedadlo v sále na všechny koncerty vybraného cyklu.

Sleva 30% na akce konané v rámci festivalu Smetanovské dny.

Na vyžádání vám zašleme poštou brožuru nové sezony.

Cena abonentní vstupenky zahrnuje slevu 25–40 % na koncerty vybraného cyklu Plzeňské filharmonie.

Automatické zařazení do newsletteru Plzeňské filharmonie.

Automatická rezervace abonmá na následující sezónu.


 

Vážení abonenti,

vzhledem k prodlouženému nouzovému stavu a pokračujícím vládním opatřením, reagujícím na koronavirovou situaci v České republice ruší Plzeňská filharmonie všechny své koncerty do konce března 2021.

Připomínáme, že o vracení poměrné části abonmá za neuskutečněné koncerty roku 2020 bylo možné žádat do konce ledna 2021

Za zrušené koncerty v roce 2021 bude vracení poměrné části abonmá řešeno souhrnně po skončení celé letošní koncertní sezóny.

O případných dalších vynucených změnách v konání koncertů Plzeňské filharmonie Vás budeme informovat na tomto místě, na sociálních sítích či prostřednictvím denního tisku.

 

 

 

 

Abonentní řada Diamant

V této klasické řadě se můžete těšit na pět krásných koncertů, v nichž se vám vedle jiných představí například klavírista Ivan Klánský, hobojista Lukáš Pavlíček nebo houslisté Tedi Papavrami, Hana Hložková nebo Michal Sedláček.

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Platina

Klasická abonentní řada s devíti koncerty láká na skvělé sólisty i světové dirigenty. Mimo jiné budou hosty klavíristé Frank Braley a David Lively, nadějný houslista Josef Špaček nebo violoncellista Tomáš Jamník. Dirigovat budou Ronald Zollman, Chuhei Iwasaki nebo Jiří Petrdlík.

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Crossover

Tato abonentní řada spojuje netradiční hudební žánry i odlišné hudební světy. Těšit se můžete na nejslavnější filmové melodie v druhém koncertě ze série Zvuk Hollywoodu se sólistkou Karolínou Kaňkovou a na Operetu gala & Franz Lehár s Michaelou Katrákovou.

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Duha

I děti si samozřejmě přijdou na své. Právě jim je určena abonentní řada s názvem Duha. Čekají je tři opravdu zajímavé pořady, ať už je to interaktivní pořad Namaluj si hudbu, populárně naučný Jazyk svatého Jana nebo oblíbený Filharmoníček a ztracená písnička. Vždy s oblíbeným Svatoplukem Schullerem v hlavní roli.

Přejít do programu