Pro abonenty

Výhody abonentní vstupenky

Stejné sedadlo v sále na všechny koncerty vybraného cyklu.

Sleva 30% na akce konané v rámci festivalu Smetanovské dny.

Na vyžádání vám zašleme poštou brožuru nové sezony.

Cena abonentní vstupenky zahrnuje slevu 25–40 % na koncerty vybraného cyklu Plzeňské filharmonie.

Automatické zařazení do newsletteru Plzeňské filharmonie.

Automatická rezervace abonmá na následující sezónu.


 

Vážení abonenti,

od pondělí 22. listopadu vstoupilo v platnost nové nařízení Ministerstva kultury, které ukládá všem návštěvníkům kulturních akcí buď doložit certifikát o prodělaném očkování, nebo předložit potvrzení o prodělaném onemocnění covidem-19 v posledních 180 dnech.

Výjimku mají pouze osoby, které se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů, osoby očkované proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových a první u jednodávkových vakcín) neuplynulo 14 dní a osoby do 18 let (ty mohou doložit RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin). Děti do 12 let nadále žádné potvrzení předkládat nemusejí.

Dle stejného nařízení Ministerstva vnitra nejsou pořadatelé kulturních akcí povinni vracet vstupné osobám, které nejsou schopné doložit splnění výše uvedených podmínek dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví. Tyto osoby se se svými nároky na vrácení vstupného mohou obracet na Ministerstvo financí. Pořadatelé kulturní akce by měli vstupné vrátit v případě jejího zrušení.

Plzeňská filharmonie však připravuje pro všechny abonenty, kteří z výše uvedených důvodů přijdou o své koncerty, náhradní řešení, o kterém Vás budeme co nejdříve informovat.

 

Nové abonmá na koncertní sezónu 2021/2022 bylo ukončeno 31. srpna 2021 a v prodeji jsou nyní vstupenky na jednotlivé koncerty. V případě zájmu o koupi abonmá na novou sezónu nás prosím kontaktujte na info@plzenskafilharmonie.cz.

Řada Diamant zahrnuje celkem 7 koncertů (6 + 1 bonusový)

Řada Platina zahrnuje celkem 9 koncertů (8 + 1 bonusový)

Řada Crossover zahrnuje 3 koncerty.

Řada Duha zahrnuje 3 koncerty

V tuto chvíli probíhá vyúčtování vracení poměrné části abonmá za zrušené koncerty 2021. Pokud jste již požádali o vrácení za podzimní část sezóny a máme tak k dispozici číslo vašeho účtu, bude vám odpovídající část abonmá za druhou polovinu sezóny zasílat automaticky.

Také připomínáme aktuální opatření Měšťanské besedy, která musí každý návštěvník koncertu dodržet (čtěte v sekci Vstupenky)

 

 

 

 

Abonentní řada Diamant

V této klasické řadě se můžete těšit na sedm krásných koncertů, v nichž se vám vedle jiných představí například klavíristé Igor Ardašev či Oliver Triendl nebo houslisté Tedi Papavrami či Václav Hudeček

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Platina

Klasická abonentní řada s devíti koncerty láká na skvělé sólisty i světové dirigenty. Mimo jiné budou hosty houslisté Alban Beikircher nebo Pavla Tesařová, violistka Kristina Fialová, violoncellista Michal Kaňka či klavíristé Marek Kozák nebo Chiara Opalio. Dirigovat budou Chuhei Iwasaki, Ronald Zollman, Tomáš Brauner nebo José Moreno.

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Crossover

Tato abonentní řada spojuje netradiční hudební žánry i odlišné hudební světy. Těšit se můžete na nejslavnější filmové melodie na koncertě s názvem Hollywoodská středa, na slavnostní koncert s členy Divadla Semafor k jubileu Jiřího Suchého nebo na oblíbený soubor Malina Brothers. 

Přejít do programu

 

 

Abonentní řada Duha

I děti si samozřejmě přijdou na své. Právě jim je určena abonentní řada s názvem Duha. Čekají je tři opravdu zajímavé pořady, ať už je to interaktivní pořad Namaluj si hudbu nebo populárně naučný Jazyk svatého Jana se Svatoplukem Schullerem v hlavní roli nebo oblíbený pořad Máme rádi zvířata s Monikou Schullerovou.

Přejít do programu