Sledujte Mou vlast v TV a můžete vyhrát vstupenky na další koncerty.

Zahajovací koncert 41. ročníku festivalu Smetanovské dny - Má vlast Bedřicha Smetany - se uskuteční bez diváků, avšak kompletně celý jej odvysílá regionální televize ZAK ve čtvrtek 4. března 2021. Začátek koncertu je v 19 hodin a Plzeňskou filharmonii bude v reprezentativních prostorách velkého sálu Měšťanské besedy dirigovat Chuhei Iwasaki.

Plzeňská filharmonie by ráda odměnila své věrné diváky a proto nabízíme všem, kdo by měli chuť se při sledování televizního koncertu vyfotit, nejlépe ve společenském oblečení a s televizní obrazovkou, možnost vybrat si volnou vstupenku na některý z koncertů Plzeňské filharmonie v nové sezóně 2021/2022 (která se doufejme bude už moci odehrát bez jakýchkoliv omezení). Stačí svou fotografii zaslat na email manager-pr@plzenskafilharmonie.cz. Porota vybere i nejhezčí snímek, jehož autor se bude moci těšit na celé abonmá koncertní řady Crossover.

Zároveň Vás tímto prosíme o připojení krátkého textu se svolením použít zaslané fotografie pro účely prezentace na našich sociálních sítích a internetových stránkách Plzeňské filharmonie. Pokud text se svolením nepřipojíte, budeme Vaše přání respektovat a fotografii nezveřejníme.