Plzeňská filharmonie ruší koncerty

Plzeňská filharmonie a festival Smetanovské dny do odvolání ruší koncerty

 

Na základě nařízení vlády České republiky ze dne 10. března 2020 v souvislosti se šířením nákazy koronavirem (COVID-19), které s platností od 10. 3. 2020 od 18. hodiny zakazuje veškeré akce pro veřejnost nad 100 lidí, ruší Plzeňská filharmonie a festival Smetanovské dny své koncerty a kulturní akce až do odvolání.

„Moc nás to mrzí, ale nedá se nic dělat. Příprava celého jubilejního ročníku festivalu byla náročná a mnoho koncertů bylo už dlouho dopředu vyprodaných. Tato situace nejen nám přinese finanční i organizační problémy“, říká ředitelka Plzeňské filharmonie a festivalu Smetanovské dny Mgr. Lenka Kavalová.

Vzhledem k zatím časově neohraničené platnosti výše uvedeného nařízení bude otázka kompenzace vstupenek za neuskutečněné koncerty řešena později. Plzeňská filharmonie bude prostřednictvím svých webových stránek, sociálních sítí a hromadných sdělovacích prostředků veřejnost informovat o možnostech náhradního řešení formou výměny vstupenek na pozdější koncerty či případného vrácení vstupného.