Soutěž pro děti - Kreslíme svoji filharmonii

Přestože současná situace veřejnému koncertování a vzájemnému setkávání nepřeje, Plzeňská filharmonie nezahálí a připravuje pro své fanoušky a přátele různé zajímavé akce.

Jednou z nich je i výtvarná soutěž s názvem "Kreslíme svoji filharmonii". Je určená především pro členy klubu Filharmoníček, ale účastnit se mohou i jejich kamarádi a další děti, které by se třeba členy našeho klubu rády staly (přihlásit se mohou na www.plzenskafilharmonie.cz/filharmonicek).

A v čem soutěž spočívá?

Stačí nakreslit muzikanta, hrajícího na nějaký hudební nástroj (může být jakýkoliv - housle, trombon, buben, lesní roh.. ale může to být třeba i pan dirigent), svůj výkres pak jen pečlivě ofotit (nezapomenout na něj napsat své jméno) a poslat nám jej na naši e-mailovou adresu contract@plzenskafilharmonie.cz do konce dubna 2020.

Na nejlepší kreslíře čekají hezké odměny! Nejhezčí výkresy vystavíme v sále na prvním dětském koncertě, který už nyní připravujeme. Autory vybraných kreseb na něj samozřejmě všechny pozveme a 10 nejšikovnějších z nich tam odměníme.