Prodej předplatného už začal

Zakupte si abonentku na jakoukoliv koncertní řadu a užívejte výhody předplatitele. Všechny výhody předplatného. 

V abonentní řadě A vás čekají čeští i světoví sólisté a dirigenti. Houslista Ivan Ženatý, klavíristé Václav Mácha a Miroslav Sekera, violoncellista Petr Nouzovský, cembalistka Monika Knoblochová, dirigent Chuhei Iwasaki, houslista a koncertní mistr Plzeňské filharmonie Michal Sedláček, dirigent Gudni A. Emilsson, harfistka Jana Boušková, dirigent Tobias Volkmann, hobojista Vilém Veverka a violoncellista Leonard Elschenbroich. A samozřejmě šéfdirigent Ronald Zollman a hlavní hostující dirigent Tomáš Brauner. 

V abonentí řadě B se v šesti koncertech představí barytonista Roman Janál, houslista Marek Pavelec, dirigent Bojan Sudjič, klavírista Olivet Triendl, tubista Petr Salajka, dirigent Chuhei Iwasaki a klavírista Yingdi Sun. I v téta řadě budou dirigovat Ronald Zollman i Tomáš Brauner. 

Mimožánrové řada C představí kapelu Clarinet Factory, Jiřího Stivína a slovenské uskupení Balkansambel. Všichni se představí na jedno jevišti s Plzeňskou filharmonií. Dirigovat budou Marko Ivanovič, Jiří Stivín a Jiří Štrunc. 

Abonentní řada D, dětem, představí dva interaktivní pořady se Svatoplukem Schullerem a v červnu oslaví filharmonie Mezinárodní den dětí maškarním bálem v DEPO2015. 

Předplatné lze zakoupit na jakémkoliv místě Plzeňské vstupenky.